Слова вдячності від Шевченко Федора Степановича

Дата: 17.02.2020 13:57

Шановні жителі Роганської громади , 13 лютого  2020 року на засіданні Харківської обласної ради, із рук голови Харківської обласної  ради Чернова Сергія  Івановича, мав честь отримати високу державну нагороду – Грамоту Верховної ради України.

... Стихли вітальні фанфари, від яких трішечки незручно було, бо ж не кожного дня тобі відверто кажуть так багато приємного, сердечного. Дякую всім за довіру і підтримку. Вважаю, що це не моя особиста нагорода, а результат нашої спільної плідної праці, направленої на розвиток Роганської громади. Дуже приємно, що мене оточують такі люди. Я відчуваю велику гордість від усвідомлення того, що мені багато що вдалося в житті. І це завдяки Вам усім.

Дорогі друзі! Бажаю вам Божої благодаті! Бережіть себе, тих, хто поруч з вами. Бережіть матір-Україну! Усе проходить: і труднощі, й негаразди, політичні баталії, політичні розбіжності й вподобання... Нехай завжди залишаються з нами добропорядність, любов до людини, бажання допомогти ближньому, впевненість у майбутньому,  висока повага до рідної держави і народу українського!