Звіт про діяльність закладу за 2018-2019 н.р.

Дата: 18.11.2019 14:22

На початок 2018-2019 навчального року було заплановано відкрити 16 бюджетних груп з числом гуртківців 240.

Освітній процес у ЦДЮТ було заплановано організувати за наступними напрями:

• спортивно-оздоровчий  - 7 груп, 105 дітей
  • художньо-естетичний - 7 груп, 105 дітей
  • військово-патріотичний  - 2 групи, 30 дітей

На кінець навчального року ЦДЮТ працювало за наступні напрями:

• спортивно-оздоровчий  - 9 груп, 163 дитини
  • художньо-естетичний - 6 груп, 101 дитина
  • гуманітарний  - 2 групи, 20 дітей.

На кінець 2018-2019 н.р. гуртковою роботою було охоплено 284 вихованця, які здобували освіту у 16 гуртках, що на 44 вихованця більше від запланованого.

Навчальний заклад функціонує на базі закладів загальної освіти громади та Роганського будинку культури. З метою інтеграції в інші ланки освіти Центр за спільними угодами організував роботу безпосередньо в цих закладах.

На базі Роганської  гімназії працює:

• танцювальний гурток, який очолює Бірюкова В.В.
  • вокальний гурток, який очолює Кіпоть О.В., Толстих Г.Б.
  • гурток шахів, який очолює Кошелєв М.А
  • гурток настільного тенісу, який очолює Олійник І.О.

На базі Роганського  аграрного ліцею працює:

• гурток образотворчого мистецтва, який очолює  Зволейко К.В.
  • гурток англійської мови, який очолює Кисельова А.Є.

На базі Роганського  будинку культури працює:

• гурток англійської мови, який очолює Петрук Я.І

На базі Пономаренківської ЗОШ працює:

• гурток регбі, який очолює Куценко С.В.
  • гурток шахів, який очолює Кошелєв М.А.
  • гурток Таеквон-до, який очолює Шатова Ю.С.

В основу організації освітнього процесу покладені орієнтири щодо класифікації гуртків за трьома рівнями навчання. Принциповим положенням в організації цієї роботи є забезпечення на кожному рівні максимальних умов для виявлення творчих здібностей дітей, розвитку їх інтересів до творчої діяльності.

Навчальні програми враховують державні вимоги, інтереси та нахили учнів, наявність належних умов для здійснення освітнього процесу, можливості кадрового та матеріально-технічного забезпечення. Керівництвом закладу ведеться постійний контроль за станом викладання предметів та проведенням виховних заходів.

Адміністрація ЦДЮТ приділяє належну увагу повному та якісному кадровому забезпеченню, бережливо ставиться до кожного педагога Центру, намагається допомогти у вирішенні будь-яких їх проблем.

Заходи проводяться в тісному контакті зі школами та Роганським будинком культури громади. Це свято першого дзвоника, фестивалі-конкурси, новорічні на національні свята, де Центр надає музичні номера та творчі роботи для проведення цих заходів.

ЦДЮТ проводить роботу по забезпеченню потреб учнів у творчій самореалізації, створює оптимальні умови для всебічного розвитку найбільш здібних і обдарованих дітей, розвиває інтелектуальні та творчі здібності, виховує гармонійно розвинену особистість, забезпечує умови для оволодіння практичними уміннями та навичками.

У ЦДЮТ створена система роботи з обдарованою молоддю та учнями. ЦДЮТ проводить роботу по забезпеченню потреб учнів у творчій самореалізації, створює оптимальні умови для всебічного розвитку найбільш здібних і обдарованих дітей, розвиває інтелектуальні та творчі здібності, виховує гармонійно розвинену особистість.

Перевіркою було встановлено,  що в усіх гуртках Центру дитячої та юнацької творчості вихованці систематично відвідують заняття.

За 2018/2019 навчальний рік вихованці КЗ ЦДЮТ прийняли участь у близько 80 заходах різного рівня:

22 шкільних заходах,

13 заходах на рівні Роганської громади,

16 міських,

3 обласних,

3 всеукраїнських та

2 міжнародних заходах.

Вихованці, які займаються регбі впевнено долають відбіркові етапи ігор, що дає їм можливість прийняти участь у Чемпіонаті України з регбі серед юнаків 2007- 2008 р. народження та молодших, керівник Куценко С.В. Для них було придбано спортивну форму та інвентар.

Активними учасниками обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів які проходили  у Харкові та інших містах України є учні вокального гуртка. На їх рахунку вже багато дипломів та грамот обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, керівники Кіпоть О.В. та Толстих Г.Б.

Також високий рівень підготовки показують учні, які займаються у гуртку настільний теніс. Вони є володарями перемог багатьох міських турнірів.  Керівник Олійник І.О.

Вихованці гуртка Таеквон-до у цьому навчальному році прийняли участь більш ніж у 10 змаганнях, де показали гарні результати. Для зміцнення матеріально-технічної бази гуртка було придбано татамі та спортивний інвентар.

Вихованці інших напрямів демонструють велику зацікавленість заняттями та стійкий прогрес у розвитку здібностей.