День захисту дітей 2019

Дата: 01.06.2019 10:44

В День захисту дітей громадська організація "Благовіст 2013" завітала до Роганської ОТГ, де разом із службою у справах дітей та сім'ї Роганської селищної ради відвідали багатодітні родини, в яких виховуються п'ять та більше дітей.
Разом із привітаннями зі святом передали дітям одяг, взуття, іграшки, солодощі, підгузки та інші засоби гігієни.
Громадська організація «Благовіст 2013» надалі співпрацюватиме з установами різних форм власності задля реалізації соціальної програми «Добро заради майбутнього».

На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, на улицеНа изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице