Шукаємо ПАТРОНАТНИХ батьків!!!

Дата: 06.10.2019 17:32

Запрошуємо до співпраці усі не байдужі родини громади, що готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування, та потребують тимчасової підтримки.

Грошове забезпечення на місяць становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб та соціальна допомога на кожну дитину відповідно віку, яка становить два прожиткових мінімуми.

За більш детальною інформацію про сімейний патронат Ви зможете дізнатися, звернувшись до Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Роганської селищної ради.

Адреса: Харківська обл., Харківський район, сел. Рогань, вул. 1 Травня, буд. 1, тел.: 740-72-46