В період 24-27 червня було проведено наступні роботи:

Дата: 27.06.2019 15:29

• РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ДОРОГИ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ «ПІДЇЗД ДО СМТ.РОГАНЬ» С212505
  • Здійснено ямковий ремонт дороги на перехресті вилиці Культури та 1-го Травня в сел.Рогань.
  •  Завершуються роботи з  ремонту тротуару по вулиці Зарічна в сел. Рогань.
  • Завершуються роботи по ремонту покрівлі будинку №16 по вулиці Докучаєва в селищі Докучаєвське.
  • Здійснюється контроль за роботами по будівництву тротуарів та пішохідних доріг що проходять по вулиці 1-го Травня в селищі Рогань.
  • Щоденно продовжується проводитись організація та контроль робіт по покосу трави на всій території Роганської селищної ради, зокрема території зупинок та громадських місць в сел. Рогань.
  • Проведено роботи з благоустрою території дитячих   майданчиків по вул. Олімпійська №4 та №1 та вул..Садова №3 та №5 в сел. Хроли.
  • Організація та всебічна підтримка проведення випускних вечорів в Пономаренківській ЗОШ,Роганському ліцеї та Роганській гімназії.
  • Спеціалістами Роганської селищної ради та старостинського округу с. Хроли проводиться прийом та консультації з громадянами.
  • Проведена роз’яснювальна робота з населенням через інформаційний ресурс з питань дотримання правил безпеки на території громади.
  • Проведено роботи по встановленню модернізованого вуличного освітлення по вулиці Олімпійській  в с.Хроли а саме уздовж території Пономаренківської ЗОШ та Дитячого садочку.
  • Встановлено модернізоване вуличне освітлення по вулиці Південна в сел.Рогань.
  • Здійснюється підготовка до проведення та організації свята Івана Купала в с.Хроли та сел.Докучаєвське.
  • Розпочато конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Пономаренківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роганської селищної ради  та проведено перші засідання відповідних комісій з матеріалами яких можна ознайомитись на офіційному сайті.
  • Проведено моніторинг показань лічильників комунальних та адміністративних будівель Роганської селищної ради та подано звіт до відповідних інституцій.
  • Виконані заходи щодо покращення цивільного захисту території, а саме облаштування водоймища в смт Рогань (Чапаєва) для забору води для пожежної техніки.
  • Проведено засідання  XXXIII сесії Роганської селищної ради  VIII.