У лютому – березні 2019 року проводиться черговий двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями .

Дата: 29.03.2019 10:39

?????»?????????????????° ???°?????°?????? ??? 2019

З метою підвищення ефективності та недопущення  скорочення багаторівневої системи колдоговірного регулювання соціально-трудових відносин, раніше встановлених соціальних гарантій, забезпечення відповідності положень колективних договорів нормам Генеральної, галузевих та територіальної угод, Виконавчий комітет Роганської селищної ради повідомляє, що постановою Федерації профспілок України від 20.09.2018 № П-16-7 схвалено «Основні завдання колективно-договірної роботи на 2019 рік». Членським організаціям ФПУ необхідно при укладанні колективних договорів зосередити увагу на зазначених завданнях, зокрема, щодо:

- недопущення масового скорочення працівників;

- обов’язкового погодження з профспілкою питання зміни істотних умов праці;

- недопущення заборгованості із заробітної плати;

- щорічне зростання середньої заробітної плати вище рівня інфляції;

- дотримання гарантій прав працівників на охорону праці та створення умов для гідної праці;

- забезпечення здорових та безпечних умов праці на кожному робочому місці;

- виконання в повному обсязі наданим профспілкам законодавчих повноважень щодо представництва і захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок.

Робочий план 1

Робочий план 2