21 Березня, 2021 р., 09:30
Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.  Цього року свято припадає на 21 березня.
16 Березня, 2021 р., 18:28
17.03.2021 за інформацією наданою Харківобленерго (Липецьке відділення), в зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт(реконструкція мереж), та задля запобігання аварійних ситуацій, світло на території с. Логачівка буде відключено з 12:00 до 17 :00.
15 Березня, 2021 р., 09:10
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вулиці Південна, водопостачання в селищі Докучаєвське(ХНАУ) буде відсутнє 15 березня, з 09:00 до 15:00!
15 Березня, 2021 р., 09:04
  16.03.2021 за інформацією наданою Харківобленерго (Липецьке відділення), в зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт(реконструкція мереж), та задля запобігання аварійних ситуацій, світло на території сел. Рогань (Вулиці: Культури (Непарна сторона ), Садова ) буде відключено з 08:00 до 17 :00.
10 Березня, 2021 р., 21:51
Ми шукаємо талановиту та активну молодь, що хоче власними руками змінювати світ навколо себе. Якщо і ти готовий до змін, саморозвитку та роботи в команді - твоє місце в Молодіжній раді Роганської громади!!! Для цього необхідно виконати один простий крок - заповнити анкету кандидата за цим посиланням!