24 Травня, 2021 р., 12:03
22 травня у Харкові пройшов Обласний форум молодіжних рад та молодіжних просторів,за підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА. Його мета - формування тісних партнерських стосунків між представниками молодіжних просторів та молодіжних рад територіальних громад області.
20 Травня, 2021 р., 19:15
Увага! За інформаціїє наданою АТ "Харківобленерго" 21 травня 2021 року в с. Пономаренки будуть проводитись планові ремонтні роботи електричних мереж.         На час проведення ремонтних робіт, з 8:00 до 17:00, буде відключено електроенергію по вул. вул.Громадського, вул.Депутатська.
18 Травня, 2021 р., 14:39
З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.
17 Травня, 2021 р., 16:54
Увага! За інформаціїє з офіційного сайту АТ "Харківобленерго" 19 травня 2021 року в с. Пономаренки будуть проводитись планові ремонтні роботи електричних мереж.