28 Червня, 2021 р., 07:53
28 червня 1996 року, на 5-ій сесії Верховної Ради України 2-го скликання була ухвалена Конституції України!
27 Червня, 2021 р., 08:16
Шановна молодь і всі ті, кого наповнює нестримна енергія молодості у будь-якому віці! Сьогодні в Україні святкується День молоді. Це свято всіх молодих людей, потужної енергетики, літа, гарного настрою і позитиву.
23 Червня, 2021 р., 11:02
     Шановні державні службовці, прийміть щирі вітання з нагоди Дня державної служби України!
22 Червня, 2021 р., 15:07
За  інформацією, наданою АТ "Харківобленерго", 23 червня 2021 року з 09.00 до 17.00 в сел. Рогань і сел. Докучаєвське буде відключено електроенергію у зв'язку з робота на ЛВП:
22 Червня, 2021 р., 10:05
Роганська селищна рада, у порядку передбаченому законодавством України,  повідомляє, що до Харківського районного суду Харківської обл., готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини (1/8 частина житлового будинку № 26 по вул. Культури в смт Рогань) - відумерлою, власником якої була Осьмачко (Ковтун) Софія Юхимівна, що проживала за адресою: вул. Культури, буд. 26, смт Рогань, Харківський район, Харківська область.
22 Червня, 2021 р., 09:44
Цього дня ми згадуємо усіх полеглих на фронті героїв-захисників рідної землі, замучених у репресійних таборах і загиблих в тилу від голоду та нелюдських умов.